Ziarul personal Octavian Andronic
26 Mai 2024 - 12:53
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Vinul și vița de vie sunt mai mult decât componente ale vieții economice, ele țin de cultură și civilizație!

-- Ion Iliescu

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, August 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Monday 31 August 2009 Criza de talente 6255
Saturday 29 August 2009 Lubenițele de Dăbuleni 6538
Friday 28 August 2009 Catindații 6380
Thursday 27 August 2009 Ia-mă nene! 6583
Wednesday 26 August 2009 Ochelarii de cal 6999
Tuesday 25 August 2009 Box office 6709
Monday 24 August 2009 Veșnica pomenire 6695
Saturday 22 August 2009 Urare sinceră 6130
Friday 21 August 2009 Barca pe uscat 6654
Thursday 20 August 2009 Batista pe țambal 6646
Wednesday 19 August 2009 Soluția "Boc" 6329
Tuesday 18 August 2009 Politica de piață 6484
Monday 17 August 2009 Baftă bugetară 6681
Saturday 15 August 2009 Repartiție 7739
Friday 14 August 2009 Cooperare 6830
Thursday 13 August 2009 Măsura (ne)potrivită 7090
Wednesday 12 August 2009 Semnalizare 5426
Tuesday 11 August 2009 Ultima soluție 6419
Monday 10 August 2009 Acces de urgență 6444
Saturday 08 August 2009 Cursă cu handicap 6499
Friday 07 August 2009 Vocea coaliției 6448
Thursday 06 August 2009 Sortiment diversificat 6544
Wednesday 05 August 2009 Corupția de partid 6763
Tuesday 04 August 2009 Politica de Dăbuleni 7156
Monday 03 August 2009 Gauleiter-ul Constanței 6630
Saturday 01 August 2009 Concurență loială 7506

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru