Ziarul personal Octavian Andronic
24 Iun 2024 - 22:35
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Știu cum se face o deturnare de fonduri și n-are cum să fie asta!

-- Marian Vanghelie, primarul Sectorului 5

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, March 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 31 March 2009 Deces politic 6556
Monday 30 March 2009 Demolarea lui "Doi și-un sfert" 6651
Saturday 28 March 2009 Protestatariada 6731
Friday 27 March 2009 Președintele "călăreț" 6414
Thursday 26 March 2009 Ultima ofertă 5500
Wednesday 25 March 2009 Baloane de săpun 7130
Tuesday 24 March 2009 Trenul puterii 6884
Monday 23 March 2009 Minciuna ca protecție socială 7865
Saturday 21 March 2009 Transmisie directă 6915
Friday 20 March 2009 Dilemă 6072
Thursday 19 March 2009 Diagnostic 6686
Wednesday 18 March 2009 Împrumut cu cântec 6705
Tuesday 17 March 2009 Moda zilei 6033
Monday 16 March 2009 Reacție liberală 6754
Saturday 14 March 2009 Economie de criză 8455
Friday 13 March 2009 Incident aviatic 6317
Thursday 12 March 2009 Principiu financiar 6701
Wednesday 11 March 2009 Memento mori 6923
Tuesday 10 March 2009 Trădare să fie, dar s-o știm și noi 7009
Monday 09 March 2009 Soluție de avarie 6932
Saturday 07 March 2009 Funcția creează organul 6996
Friday 06 March 2009 Rubedeniile colaterale 6369
Thursday 05 March 2009 Bani pe ferastră 6530
Wednesday 04 March 2009 Spectacole alternative 6463
Tuesday 03 March 2009 Judecători cu față umană 6579
Monday 02 March 2009 Clauza "Frattini" 6627

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru