Ziarul personal Octavian Andronic
26 Mai 2024 - 12:54
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

În județele rurale s-au prezentat mai mulți la vot!

-- Stelian Tănase, moderator TV

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, April 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Thursday 30 April 2009 Concurență de piață 7095
Wednesday 29 April 2009 Stație obligatorie 6288
Tuesday 28 April 2009 Miting de sprijin 6085
Monday 27 April 2009 Bagajele lui Oprescu 6502
Saturday 25 April 2009 Enigma lui Becali 5514
Friday 24 April 2009 Ultima soluție 6632
Thursday 23 April 2009 "Locomotiva" Udrea 6187
Wednesday 22 April 2009 Alianța "BA DA!" 6982
Tuesday 21 April 2009 Efectele crizei 189002
Monday 20 April 2009 Făt Frumos de la Cotroceni 8127
Saturday 18 April 2009 Butoane de comandă 6682
Friday 17 April 2009 Bursa zvonurilor 6509
Thursday 16 April 2009 Oligarhii 6454
Wednesday 15 April 2009 Sindromul "Becali" 6406
Tuesday 14 April 2009 Trofee prezidențiale 6801
Monday 13 April 2009 Prognoză 5701
Saturday 11 April 2009 Alternativă 6857
Friday 10 April 2009 Citat din clasici 6584
Thursday 09 April 2009 Emblematica politică 6503
Wednesday 08 April 2009 Enigmă 7383
Tuesday 07 April 2009 Punct de vedere 6854
Monday 06 April 2009 Politică monetară 7412
Saturday 04 April 2009 Testamentul lui Călin 6883
Friday 03 April 2009 Analiză economică 6797
Thursday 02 April 2009 Țara sporurilor 6715
Wednesday 01 April 2009 Oferta lui Becali 6586

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru