Ziarul personal Octavian Andronic
26 Mai 2024 - 11:54
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

''Este un sezon ploios!''

-- Traian Băsescu, președintele României

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, October 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Saturday 31 October 2009 Vot deschis 6828
Friday 30 October 2009 Datoria internă 6545
Thursday 29 October 2009 Tracțiune integrală 5882
Wednesday 28 October 2009 Concurență 6697
Tuesday 27 October 2009 D-ale crocodililor 6108
Monday 26 October 2009 Bătălia pe slogan 6445
Saturday 24 October 2009 Breaking news 7521
Friday 23 October 2009 Test electoral 5899
Thursday 22 October 2009 Masură de austeritate 6545
Wednesday 21 October 2009 Șoferii lui Boc 6225
Tuesday 20 October 2009 Tonalitate specifică 6300
Monday 19 October 2009 (E)moțiune 5315
Saturday 17 October 2009 Test electoral 6730
Friday 16 October 2009 Desprinderea de realitate 5826
Thursday 15 October 2009 Centura de siguranță 6935
Wednesday 14 October 2009 Izgonirea din Rai 6831
Tuesday 13 October 2009 Tracțiune inegală 6430
Monday 12 October 2009 Joc și cântec 5469
Saturday 10 October 2009 Breaking news 6996
Friday 09 October 2009 Unitate în diversitate 6512
Thursday 08 October 2009 Victima principiului 5808
Wednesday 07 October 2009 Super "B" 6266
Tuesday 06 October 2009 Zidul de partid 6309
Monday 05 October 2009 Incident de trafic 6463
Saturday 03 October 2009 Strategie de campanie 6776
Friday 02 October 2009 Start în campania prezidențială 6856
Thursday 01 October 2009 Călare pe situație 6744

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru