Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 22:43
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Știu cum se face o deturnare de fonduri și n-are cum să fie asta!

-- Marian Vanghelie, primarul Sectorului 5

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, November 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Monday 30 November 2009 Popice politice 6265
Saturday 28 November 2009 Premier de top 6601
Friday 27 November 2009 Staff de campanie 6406
Thursday 26 November 2009 Dopaj cu procente 6740
Wednesday 25 November 2009 Candidatul ideal 5629
Tuesday 24 November 2009 Ultima soluție 6594
Monday 23 November 2009 Perseverență 5293
Saturday 21 November 2009 În derivă 6383
Friday 20 November 2009 Indicații de regie 6375
Thursday 19 November 2009 Gaura din buget 6573
Wednesday 18 November 2009 Slogan electoral 6646
Tuesday 17 November 2009 Constituțională 6764
Monday 16 November 2009 Golgota 7184
Saturday 14 November 2009 Campanie electorală 6696
Friday 13 November 2009 Culmea crizei 6553
Thursday 12 November 2009 Bătălia pentru locul 2 6611
Wednesday 11 November 2009 "Caii mari" ai sondajelor 6561
Tuesday 10 November 2009 Candidatul sincer 5958
Monday 09 November 2009 Guvernul de probă 6534
Saturday 07 November 2009 Condiții de plată 6784
Friday 06 November 2009 Veșmintele electorale 6492
Thursday 05 November 2009 Votul de investitură 6624
Wednesday 04 November 2009 Ploaia de stele 6709
Tuesday 03 November 2009 Manechinul de serviciu 6733
Monday 02 November 2009 Baloane de săpun 6530

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru