Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 23:11
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Această economie subterană produce bani, dar nu bani legali, ci bani negri!

-- Traian Băsescu, președintele României

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, August 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Wednesday 31 August 2011 Descentralizarea Casei de Sănătate 5836
Tuesday 30 August 2011 Talk show 7469
Monday 29 August 2011 Examinare exigentă 6746
Friday 26 August 2011 Știrea de la ora 5 8082
Thursday 25 August 2011 Primarul aerian 7840
Wednesday 24 August 2011 Ultima fentă 7902
Tuesday 23 August 2011 Criza mondială 7898
Monday 22 August 2011 Turneul lui Boc 8273
Friday 19 August 2011 Reforma sănătății 9331
Thursday 18 August 2011 Protecția consumatorului 8574
Wednesday 17 August 2011 Disciplină de partid 8224
Tuesday 16 August 2011 Soluție juridică 8648
Monday 15 August 2011 Gura păcătosului 8107
Friday 12 August 2011 "Terminatorii" lui Sarkozy 8246
Thursday 11 August 2011 Program de sezon 7998
Wednesday 10 August 2011 Diagnosticul lui Băsescu 8082
Tuesday 09 August 2011 Inaugurare marca "Boagiu" 7821
Monday 08 August 2011 Sindromul "Deta" 7865
Friday 05 August 2011 Cauză și efect 8192
Thursday 04 August 2011 Cioara vopsită 8445
Wednesday 03 August 2011 Întoarcerea primarului risipitor 8282
Tuesday 02 August 2011 Coșmarul lui Mircea Sandu 8169
Monday 01 August 2011 Raportul de țară 8260

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru