Ziarul personal Octavian Andronic
24 Iun 2024 - 22:50
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Nu sunt om politic. Imi displace această categorie de omeni datorită absenței totale a ceva în cap, afară de idei fixe și nebuloase.

-- Alexandru Paleologu

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, July 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Friday 29 July 2011 "Maturitatea" Robertei 8152
Thursday 28 July 2011 Legea capitalei 8357
Wednesday 27 July 2011 Dacă-i ordin... 8089
Tuesday 26 July 2011 Mare brânză 7384
Monday 25 July 2011 Micii producători 7988
Friday 22 July 2011 Selecție de oferte 8457
Thursday 21 July 2011 Modelul "BAC" 8537
Wednesday 20 July 2011 Lecția lui Funeriu 8707
Tuesday 19 July 2011 Ultimul retuș 8219
Monday 18 July 2011 Agenția de voiaj "Boc" 8468
Friday 15 July 2011 Depresie 8735
Thursday 14 July 2011 Tratament de șoc 8168
Wednesday 13 July 2011 La limită 8099
Tuesday 12 July 2011 Căpitan de 7 ani 8188
Monday 11 July 2011 Teroare în clase 8529
Friday 08 July 2011 Ieșirea din criză 8685
Thursday 07 July 2011 Partenerii 8867
Wednesday 06 July 2011 Modernizarea sanitară 8215
Tuesday 05 July 2011 Salvarea lui Vanghelie 8325
Monday 04 July 2011 Accidentul lui Dinescu 8356
Friday 01 July 2011 Diploma de Boc...tor! 9122

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru