Ziarul personal Octavian Andronic
24 Apr 2024 - 20:50
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Vinul și vița de vie sunt mai mult decât componente ale vieții economice, ele țin de cultură și civilizație!

-- Ion Iliescu

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, June 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Thursday 30 June 2011 Motivul reformei 8808
Wednesday 29 June 2011 Examenul lui Băsescu 8185
Tuesday 28 June 2011 Uniformele lui Vreme 8741
Monday 27 June 2011 Tehnica lui Igaș 8186
Friday 24 June 2011 Pedeapsă prezidențială 8393
Thursday 23 June 2011 Găurile din șvaițer 8583
Wednesday 22 June 2011 Argument 8791
Tuesday 21 June 2011 Țara ca o pradă 8848
Monday 20 June 2011 Tandemul Lucescu 8731
Friday 17 June 2011 Randament 8642
Thursday 16 June 2011 Revizie tehnică 8448
Wednesday 15 June 2011 Ghicitoare 8619
Tuesday 14 June 2011 Soluția "Boagiu" 7423
Monday 13 June 2011 D-ale protocolului 7543
Friday 10 June 2011 După congres 8177
Thursday 09 June 2011 Părinți și copii 8510
Wednesday 08 June 2011 Ecouri electorale 8548
Tuesday 07 June 2011 Lacrimile lui Băsescu 8258
Monday 06 June 2011 "Canibalul" Avramescu 8576
Friday 03 June 2011 Program guvernamental 8555
Thursday 02 June 2011 Libertatea de expresie 8048
Wednesday 01 June 2011 "Nebunul" de partid 8393

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru