Ziarul personal Octavian Andronic
24 Iun 2024 - 21:41
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Deocamdată îi oferim dânsului. Vrem să știm dacă doresc cei de acolo. Vom vedea câți doresc.

-- Octav Cozmâncă despre locurile pe listele de parlamentari oferite Președinției

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, April 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Friday 29 April 2011 Dubla comandă 9072
Thursday 28 April 2011 Atacul la persoană 8836
Wednesday 27 April 2011 Ieșirea din B(l)oc 8868
Tuesday 26 April 2011 Unde-s doi... 9493
Monday 25 April 2011 Partenerul și căprarul 8635
Friday 22 April 2011 Gabarit depășit 8860
Thursday 21 April 2011 Explozia prețului 8822
Wednesday 20 April 2011 Time out 8705
Tuesday 19 April 2011 Întoarcerea fiilor risipitori 8670
Monday 18 April 2011 Start 8971
Saturday 16 April 2011 M.A.E. veghează 8071
Friday 15 April 2011 Izbăvirea lui Boc 8388
Thursday 14 April 2011 Lideriada 7838
Wednesday 13 April 2011 Succes! 7446
Tuesday 12 April 2011 Romania - LEAKS 7798
Monday 11 April 2011 Meciul Vântu - Ghiță 7500
Saturday 09 April 2011 Reacție în lanț 7871
Friday 08 April 2011 Sub lupă 9161
Thursday 07 April 2011 Asaltul Orientului 7672
Wednesday 06 April 2011 Wikileaks-ul românesc 7413
Tuesday 05 April 2011 Fenta lui Severin 7611
Monday 04 April 2011 Răzvan - optimistul de serviciu 7670
Saturday 02 April 2011 Atelaj marca "Blejnar" 8347
Friday 01 April 2011 Optimism 8350

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru