Ziarul personal Octavian Andronic
22 Iul 2024 - 05:52
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

"Cred că era mai util să fie PNTCD în Parlament în locul PUR".

-- Gheorghe Ciuhandu,liderul PPCD

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, November 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Wednesday 30 November 2011 Imunitate 8491
Tuesday 29 November 2011 Euro-show 8271
Monday 28 November 2011 Rețeta "Apostu" 8850
Friday 25 November 2011 Talk show 8792
Thursday 24 November 2011 Separația corupților 8318
Wednesday 23 November 2011 O nouă revoluție 7994
Tuesday 22 November 2011 Viziunea lui Boc 7868
Monday 21 November 2011 Testamentul lui Geoană 7907
Friday 18 November 2011 Asul de ...pică! 7877
Thursday 17 November 2011 Capacitatea de absorbție 7863
Wednesday 16 November 2011 Derby 7919
Tuesday 15 November 2011 "Înghețarea" pensiilor 7728
Monday 14 November 2011 Cu cărțile pe masă 7966
Friday 11 November 2011 Notorietate 7958
Thursday 10 November 2011 Siamezii 7916
Wednesday 09 November 2011 Dialog european 7825
Tuesday 08 November 2011 Modelul grecesc 7838
Monday 07 November 2011 Legea-i lege! 7362
Friday 04 November 2011 Știrile de la ora 5 7548
Thursday 03 November 2011 Tehnica absorbției 7371
Wednesday 02 November 2011 Elan TV vs Ghiță TV 7676
Tuesday 01 November 2011 Protecție socială 7677

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru