Ziarul personal Octavian Andronic
18 Mai 2024 - 03:28
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Această economie subterană produce bani, dar nu bani legali, ci bani negri!

-- Traian Băsescu, președintele României

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, July 2008

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Thursday 31 July 2008 Progresul agriculturii 5883
Wednesday 30 July 2008 Opțiune 6159
Tuesday 29 July 2008 Grija față de Omu' 6482
Monday 28 July 2008 Revolta democrată 5790
Saturday 26 July 2008 Pierduți în spațiu 5564
Friday 25 July 2008 Vorba lui Iliescu 5625
Thursday 24 July 2008 Cel mai bun prieten 5641
Wednesday 23 July 2008 Stima noastră și mândria 5524
Tuesday 22 July 2008 Pinocchio Național Liberal 5543
Monday 21 July 2008 Marea decupare 6026
Saturday 19 July 2008 "Eu sunt mic, tu fă-mă..." 5682
Friday 18 July 2008 Enigma lui Iliescu 6067
Thursday 17 July 2008 Decupare 6091
Wednesday 16 July 2008 Strategie electorală 5834
Tuesday 15 July 2008 Discurs de sezon 6007
Monday 14 July 2008 Aniversarea justiției 5618
Saturday 12 July 2008 In justitie 5744
Friday 11 July 2008 Tonomatul de serviciu 5376
Thursday 10 July 2008 Sondaj de opinie 5424
Wednesday 09 July 2008 Opozitie activa 5599
Tuesday 08 July 2008 Chestionar 5720
Monday 07 July 2008 Elena si Traian 5562
Saturday 05 July 2008 Culmea ONG-ului 5893
Friday 04 July 2008 Esafodul democrat 5625
Thursday 03 July 2008 Soluția imorală 6351
Wednesday 02 July 2008 "Sens interzis" Becali 5676
Tuesday 01 July 2008 Carambol 6504

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru