Ziarul personal Octavian Andronic
25 Apr 2024 - 07:39
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

"De ce nu m-am făcut ministru, mă privește. Aș fi putut să fiu, dar am hotărât să nu fiu!"

-- Dan Voiculescu, președintele PUR

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, March 2008

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Monday 31 March 2008 Schimb de amabilități 6140
Saturday 29 March 2008 De la prima până la ultima 6335
Friday 28 March 2008 Mariaj pre-Electoral 6701
Thursday 27 March 2008 Scandal de presă 6088
Wednesday 26 March 2008 Tonomatul anti-preș 5983
Tuesday 25 March 2008 Un premier epistofob 5863
Monday 24 March 2008 "Suportivul" Iliescu 6018
Saturday 22 March 2008 Bumerangul liberal 6514
Friday 21 March 2008 Discurs 7578
Thursday 20 March 2008 Strategie guvernamentală 5246
Wednesday 19 March 2008 Călare pe situație 6095
Tuesday 18 March 2008 Ecveștrii 6263
Monday 17 March 2008 Procedura de urgența 6221
Saturday 15 March 2008 Soluție antiprezidențială 6133
Friday 14 March 2008 Loaza clasei 6179
Thursday 13 March 2008 Omul care vorbește cu păsările 4848
Wednesday 12 March 2008 Drum accidentat 6321
Tuesday 11 March 2008 Tata-model 6290
Monday 10 March 2008 Apărare & Justiție 6102
Saturday 08 March 2008 Accident cu victimă 6241
Friday 07 March 2008 Starea națiunii 6191
Thursday 06 March 2008 Virtuți educative 6043
Wednesday 05 March 2008 Brațul lung al legii 5049
Tuesday 04 March 2008 Precizare 6239
Monday 03 March 2008 Alegeri pe catwalk 5122
Saturday 01 March 2008 Strategie 6628

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru