Ziarul personal Octavian Andronic
25 Apr 2024 - 07:35
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

''Presimt că voi afla în curând că domnul Tăriceanu a eliminat vizele Schengen pentru români, că a obținut aderarea României la NATO și că a finalizat glorios negocierile cu UE. Sper să nu aflu și că are o vilă la Cornu''

-- Adrian Năstase

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, July 2007

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 31 July 2007 Seceta și ciocanul 5852
Monday 30 July 2007 Nașterea unui popor 6244
Saturday 28 July 2007 Modelul mexican 6193
Friday 27 July 2007 Globalizare 6280
Thursday 26 July 2007 Voluntariat 6208
Wednesday 25 July 2007 Codul lui Celsius 6056
Tuesday 24 July 2007 Avionul lui Băsescu 5723
Monday 23 July 2007 Dialog la distanță 5791
Saturday 21 July 2007 Norul de fosfor 6203
Friday 20 July 2007 Graba strică treaba 5763
Thursday 19 July 2007 Amor fatal 5998
Wednesday 18 July 2007 Arteziene asortate 6357
Tuesday 17 July 2007 Antantă cordială 5256
Monday 16 July 2007 Protecție socială 6053
Saturday 14 July 2007 Avertizare 6066
Friday 13 July 2007 Socoteală finală 5941
Thursday 12 July 2007 Semne noi de circulație 5854
Wednesday 11 July 2007 Caniculă 6365
Tuesday 10 July 2007 Juniorii 6223
Monday 09 July 2007 Port altoi 6100
Saturday 07 July 2007 Macovei de export 5880
Friday 06 July 2007 Promisiune electorală 6025
Thursday 05 July 2007 Guvernare de centru 6183
Wednesday 04 July 2007 Cântarea Trăieniei 6053
Tuesday 03 July 2007 Atelaj prezidențial cu tracțiune civică 6012
Monday 02 July 2007 La pas 6283

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru