Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 02:56
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Vinul și vița de vie sunt mai mult decât componente ale vieții economice, ele țin de cultură și civilizație!

-- Ion Iliescu

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, March 2007

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Saturday 31 March 2007 Biciuirea alianței 5823
Friday 30 March 2007 Suspendare 6024
Thursday 29 March 2007 Divorț 5145
Wednesday 28 March 2007 Sincere condoleanțe 5748
Tuesday 27 March 2007 Oglindă oglinjoară 5571
Monday 26 March 2007 Un premier inventiv 5934
Saturday 24 March 2007 Versuri albe 6183
Friday 23 March 2007 Președinte jucător 6328
Wednesday 21 March 2007 Confuzie 6366
Tuesday 20 March 2007 Divorț din nepotrivire de caracter 6650
Monday 19 March 2007 În pas cu moda 5967
Saturday 17 March 2007 Câinii de pază 6092
Friday 16 March 2007 Confruntarea băieților deștepți 5832
Thursday 15 March 2007 Invitat special 6189
Wednesday 14 March 2007 Separația puterilor în aer 5852
Tuesday 13 March 2007 Armament din dotare 5887
Monday 12 March 2007 Sorcova vesela 6257
Saturday 10 March 2007 Criză constituțională 5846
Friday 09 March 2007 Complexul SUV 6181
Thursday 08 March 2007 Odiseea spațială 5977
Wednesday 07 March 2007 Echipament de protocol 6091
Tuesday 06 March 2007 Lecția CAP 6293
Monday 05 March 2007 Dialog la nivel înalt 5868
Saturday 03 March 2007 Intrare separată 5723
Friday 02 March 2007 Omul cu mârțoaga 7407
Thursday 01 March 2007 Mărțișoarele suplinitoarei 5932

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru