Ziarul personal Octavian Andronic
22 Apr 2024 - 13:29
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

''Cât de relaxant e să ieși din lumea asta falsă a costumelor și a debitărilor de nonsensuri unde fiecare se simte mai important decât celălalt, nerealizând că ne petrecem viața făcând lucruri inutile''

-- Peter Imre, Corporate Affairs Director, Philipp Morris România

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, February 2007

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Wednesday 28 February 2007 Legătura ombilicală 5256
Tuesday 27 February 2007 Dans pe sârmă 5957
Monday 26 February 2007 Gemenii 6227
Saturday 24 February 2007 Bre...Boc la chei 5839
Friday 23 February 2007 Osul prezidențial 5784
Thursday 22 February 2007 Curat constituțional 5763
Wednesday 21 February 2007 Protecția minorului 5720
Tuesday 20 February 2007 Arma Elena versus arma Dinu 6023
Saturday 17 February 2007 Deshumare 6169
Friday 16 February 2007 Echilibru fragil 5786
Thursday 15 February 2007 Copita democrată 5862
Wednesday 14 February 2007 Pe lista de așteptare 6261
Tuesday 13 February 2007 Victimă colaterală 5847
Monday 12 February 2007 Pas înainte pentru Ungureanu 6026
Saturday 10 February 2007 Ospitalitate 5752
Friday 09 February 2007 Ministrul Liniuță 6027
Thursday 08 February 2007 Pseudokinegeticos 6074
Wednesday 07 February 2007 Marketing național 6836
Tuesday 06 February 2007 Alba neagra 6151
Monday 05 February 2007 Marcă și marketing 7133
Saturday 03 February 2007 Tradiții 6202
Friday 02 February 2007 Sancțiune cu suspendare 5894
Thursday 01 February 2007 Trofeul "Biletul galben" 5793

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru