Ziarul personal Octavian Andronic
14 Iul 2024 - 01:50
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

''Au auzit de legea care s-a dat în vigoare și le e teamă să se mai întoarcă acasă!''

-- Mamă de căpșunari din Spania

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, November 2007

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Friday 30 November 2007 Optimiștii și pesimiștii 5647
Thursday 29 November 2007 Demisia de onoare 5731
Wednesday 28 November 2007 La "centura" politicii 5490
Tuesday 27 November 2007 Scrutin cu handicap 5762
Monday 26 November 2007 Implicare 6014
Saturday 24 November 2007 Conservă expirată 5859
Friday 23 November 2007 Frăție electorală 5965
Thursday 22 November 2007 Chestiune lămurită 5831
Wednesday 21 November 2007 "Traseul" lui Cioroianu 4856
Tuesday 20 November 2007 Campanie electorală 5843
Monday 19 November 2007 Pârâciosul clasei 5762
Saturday 17 November 2007 Coșmar prezidențial 5851
Friday 16 November 2007 Prședintele reformator 6447
Thursday 15 November 2007 Ajutor frățesc 5998
Wednesday 14 November 2007 Premianții c(l)asei 5850
Tuesday 13 November 2007 Sirit european 6056
Monday 12 November 2007 Dialog între javre 5839
Saturday 10 November 2007 Un președinte cu principii 6297
Friday 09 November 2007 Dragoste de Premier 5803
Thursday 08 November 2007 Imparțialul Gigi 5966
Wednesday 07 November 2007 Partide de buzunar 5759
Tuesday 06 November 2007 Sisif de Pipera 6180
Monday 05 November 2007 Multilingvism 6297
Saturday 03 November 2007 Guvern de sacrificiu 5904
Friday 02 November 2007 Crosul politicienilor 6084
Thursday 01 November 2007 Referendum 5190

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru