Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 02:52
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Vor să mă aresteze pentru că am vândut niște vaci cu reumatism!

-- Ioan Mureșan, fost ministru al Agriculturii

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, September 2006

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Saturday 30 September 2006 Reflexe francofone 5402
Friday 29 September 2006 Omagiul oamenilor muncii 5548
Thursday 28 September 2006 Codul rutier 5759
Wednesday 27 September 2006 Bilaterală francofonă 5255
Tuesday 26 September 2006 Abacul DNA 5742
Monday 25 September 2006 La cerere 4740
Saturday 23 September 2006 Sub acoperire 5611
Friday 22 September 2006 Scamatorie cotrocenistă 5352
Thursday 21 September 2006 Amendamentul "Geoană" 5767
Wednesday 20 September 2006 Comunicații speciale 4667
Tuesday 19 September 2006 Principiul dominoului 4504
Monday 18 September 2006 Cooperare 4721
Saturday 16 September 2006 Alternativă 5634
Friday 15 September 2006 Stil propriu 5301
Thursday 14 September 2006 "Colaboratorii" 5544
Wednesday 13 September 2006 Promptitudine 5610
Tuesday 12 September 2006 Companie aeriana 5942
Monday 11 September 2006 Perspectiva 5949
Saturday 09 September 2006 Contradicție 6100
Friday 08 September 2006 Lustratia 5865
Thursday 07 September 2006 Disidentul 5914
Wednesday 06 September 2006 La cotitură 6039
Tuesday 05 September 2006 Separația puterilor 5669
Monday 04 September 2006 Incasatorul Tariceanu 5733
Saturday 02 September 2006 Securizarea frontierelor 5612

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru