Ziarul personal Octavian Andronic
24 Iun 2024 - 21:48
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Pe mine nu m-a interesat funcția de primar. Dacă era, ajungeam senator!

-- Giovanni Becali, procurator

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, December 2006

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Saturday 30 December 2006 Slogan tradițional 5837
Friday 29 December 2006 Doi ani de succese 5826
Thursday 28 December 2006 Condamnarea comunismului 4698
Wednesday 27 December 2006 Platforma Stolojan 6163
Saturday 23 December 2006 Daruri 6248
Friday 22 December 2006 Aplicație practică 5842
Thursday 21 December 2006 Lovitură de stat și de partid 5764
Wednesday 20 December 2006 Doi pe un balansoar 6208
Tuesday 19 December 2006 Proiectul Videanu 6007
Monday 18 December 2006 Rubedeniile 6172
Saturday 16 December 2006 Struțocămila 7579
Friday 15 December 2006 Cățel rău 6584
Thursday 14 December 2006 Clasicii în viață 5819
Wednesday 13 December 2006 Pescarii amatori 5845
Tuesday 12 December 2006 Strategie de avarie 5992
Monday 11 December 2006 Alegeri de partid 6279
Saturday 09 December 2006 Legea conservării materiei 6194
Thursday 07 December 2006 Surpriza din conservă 6032
Wednesday 06 December 2006 Bulă prezidențială 7767
Tuesday 05 December 2006 Evadarea din Rai 6146
Monday 04 December 2006 Candidații PSD 6131
Friday 01 December 2006 Genunchiul lui Călin 5902

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru