Ziarul personal Octavian Andronic
14 Iul 2024 - 01:49
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

În județele rurale s-au prezentat mai mulți la vot!

-- Stelian Tănase, moderator TV

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, November 2006

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Thursday 30 November 2006 Tentativă 5959
Wednesday 29 November 2006 Premierul în convalescență 5680
Tuesday 28 November 2006 Declarația Geoană 4927
Monday 27 November 2006 Platforma - program 5706
Saturday 25 November 2006 Omagiu președintelui 4536
Friday 24 November 2006 Diagnostic 5839
Thursday 23 November 2006 Candidatura lui Oprescu 5684
Wednesday 22 November 2006 Lucrătura lui Flutur 5587
Tuesday 21 November 2006 Strategia lui Vadim 5637
Monday 20 November 2006 Filiera libiană 5796
Saturday 18 November 2006 Sindromul "Miki" 5822
Friday 17 November 2006 Plat...forma Stolojan 5618
Thursday 16 November 2006 Edictul lui Geoană 5629
Wednesday 15 November 2006 Atelajul liberal 5746
Tuesday 14 November 2006 Gura păcătoasei ... Anca 5566
Monday 13 November 2006 Varianta Flutur 5829
Saturday 11 November 2006 Băsescu: echilibristică la axă 5816
Friday 10 November 2006 Invitație pentru Năstase 6158
Thursday 09 November 2006 Lista lui Turcu 5083
Wednesday 08 November 2006 Intrare separată 4800
Tuesday 07 November 2006 Platforma Stolojan 5763
Monday 06 November 2006 Recunoștința lui Miki Șpagă 5816
Saturday 04 November 2006 Oferta lui Barosso 5793
Friday 03 November 2006 Revelație 6263
Thursday 02 November 2006 Mutarea Orășanului 5716
Wednesday 01 November 2006 Mișcarea Varujan 5645

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru