Ziarul personal Octavian Andronic
19 Iul 2024 - 08:50
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Eu, sincer să fiu, aș vrea să dau postul Tele 7abc lui Ludovic al XIV-lea.

-- col. (m) Virgil Voiculescu, director general Tele 7 abc

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, October 2006

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 31 October 2006 Efectul Athanasiu 5568
Monday 30 October 2006 Ordonanță de urgență 4777
Saturday 28 October 2006 Reforma sănătății 5684
Friday 27 October 2006 Informatori și ofițeri sub acoperire 5741
Thursday 26 October 2006 Armata de voluntari 5990
Wednesday 25 October 2006 Regula coaliției 5978
Tuesday 24 October 2006 Jocul generațiilor 5849
Monday 23 October 2006 Târgul de joburi 6083
Saturday 21 October 2006 Banda celor cinci 5949
Friday 20 October 2006 Campanie de toamnă 5765
Thursday 19 October 2006 Idee tactică 5975
Wednesday 18 October 2006 Dosare noi 5853
Tuesday 17 October 2006 Strategie de comunicare 6296
Monday 16 October 2006 Stagiune 5910
Saturday 14 October 2006 Elocvență 5940
Friday 13 October 2006 Înălțarea în grad 6081
Thursday 12 October 2006 Norocosul Elvis 5972
Wednesday 11 October 2006 Suspendarea suspendării 5649
Tuesday 10 October 2006 Sancțiuni 6318
Monday 09 October 2006 Factor moderator 5654
Saturday 07 October 2006 "Legea conservării materiei" 5898
Friday 06 October 2006 "Pușculița" conservatorilor 5790
Thursday 05 October 2006 "Demilitarizarea" serviciilor 4996
Wednesday 04 October 2006 Raportul de țară 5739
Tuesday 03 October 2006 Efecte colaterale 5631
Monday 02 October 2006 Cosmetică prezidențială 5472

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru