Ziarul personal Octavian Andronic
26 Mai 2024 - 12:51
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Și-și!

-- Adrian Năstase, răspunzând la întrebare: "Demisie sau demitere?"

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, June 2005

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Saturday 25 June 2005 Câinele de pază în agrement 5180
Friday 24 June 2005 Slogan ad-hoc 5482
Thursday 23 June 2005 Pribegi pe ulița integrării 4558
Wednesday 22 June 2005 Talk show 5610
Tuesday 21 June 2005 Scurt circuitul Ciontu 5350
Monday 20 June 2005 Asumarea răspunderii 5494
Saturday 18 June 2005 Între hais și cea 5540
Friday 17 June 2005 Suliniada 5623
Thursday 16 June 2005 Triumful valorilor 5506
Wednesday 15 June 2005 Exclusivitate 5579
Tuesday 14 June 2005 Disidență 5646
Monday 13 June 2005 Lansare de carte 5669
Saturday 11 June 2005 Dresaj 5790
Friday 10 June 2005 Idei fluturate 5768
Thursday 09 June 2005 Comanda politică 5657
Wednesday 08 June 2005 Performanță maidaneză 5574
Tuesday 07 June 2005 Independență 5653
Saturday 04 June 2005 Semnale de avertisment 5686
Friday 03 June 2005 Don Călin de la Mancha 5523
Thursday 02 June 2005 Eutanasie 6393
Wednesday 01 June 2005 Sabotaj antiterorist 5594

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru