Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 22:57
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Liderul echipei și eu creăm un corp comun!

-- Ovidiu Grecea

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, April 2005

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 26 April 2005 Audit independent 5651
Saturday 23 April 2005 Sport național 5443
Friday 22 April 2005 Examen de traseu 5622
Thursday 21 April 2005 Catalogul presei 5755
Wednesday 20 April 2005 Premier(a) cu păpuși 5633
Tuesday 19 April 2005 Chemare municipală 4634
Monday 18 April 2005 Pescarul amator 5950
Saturday 16 April 2005 Culmea creației 5011
Friday 15 April 2005 Aparențe și esențe 4649
Thursday 14 April 2005 Program de guvernare 5324
Wednesday 13 April 2005 Istoria se repetă 4343
Monday 11 April 2005 Promisiune electorală 5218
Saturday 09 April 2005 Ștafeta executivă 5305
Friday 08 April 2005 Opoziția unită 5586
Thursday 07 April 2005 Perenitatea sloganului 4608
Wednesday 06 April 2005 Copiii de azi 5828
Tuesday 05 April 2005 Exercițiu de transparență 5332
Monday 04 April 2005 Revistă de front 5384
Saturday 02 April 2005 Mutare anticipată 5517
Friday 01 April 2005 Să trăiți bine! 5417

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru