Ziarul personal Octavian Andronic
22 Apr 2024 - 12:30
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

În județele rurale s-au prezentat mai mulți la vot!

-- Stelian Tănase, moderator TV

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, October 2005

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Monday 31 October 2005 Concluzie logică 5661
Saturday 29 October 2005 Probă practică 5511
Friday 28 October 2005 Principiul roților dințate 5512
Thursday 27 October 2005 Președintele jucător 4517
Wednesday 26 October 2005 Autostop 5681
Tuesday 25 October 2005 Flagrant la adulter 4416
Monday 24 October 2005 La răscruce 5462
Saturday 22 October 2005 Probleme locative 5482
Friday 21 October 2005 Reformă ca la carte 5525
Thursday 20 October 2005 Dezbaterea regulamentului 4452
Wednesday 19 October 2005 Ultima soluție 5401
Tuesday 18 October 2005 Conducere colegială 5242
Monday 17 October 2005 Orbul găinilor 4337
Saturday 15 October 2005 Pană de benzină 5361
Friday 14 October 2005 Testul pălăriei 4313
Thursday 13 October 2005 Separația puterilor 5449
Wednesday 12 October 2005 "Scaunele": piesă cu repetiție 4953
Tuesday 11 October 2005 Sfatul antrenorului 5193
Monday 10 October 2005 Consultări 4473
Saturday 08 October 2005 Călare pe situație 5206
Friday 07 October 2005 "Șold la șold" - la Mărăcineni 4205
Thursday 06 October 2005 Politețe 6293
Wednesday 05 October 2005 Comitetul de urgență 5215
Tuesday 04 October 2005 Armonie 5551
Monday 03 October 2005 Estimări prezidențiale 5618

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru