Ziarul personal Octavian Andronic
26 Mai 2024 - 12:48
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

'În timpul campaniei electorale nu vorbim despre operele lui Dante'

-- Dan Ioan Popescu, președintele organizației PSD București

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, August 2004

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 31 August 2004 Circuitul fondurilor în natură 5037
Saturday 28 August 2004 Campanie non-stop 5604
Friday 27 August 2004 Regula jocului 5835
Thursday 26 August 2004 Dosar la apă 5708
Wednesday 25 August 2004 Descurajarea creditului 5443
Tuesday 24 August 2004 Sondaj preelectoral 4671
Monday 23 August 2004 Ploaia de stele 5622
Saturday 21 August 2004 Exercițiu financiar 5277
Friday 20 August 2004 Program educațional 5465
Thursday 19 August 2004 Libertate de opinie 4554
Wednesday 18 August 2004 Naufragiu 5549
Tuesday 17 August 2004 Trilema lui Voiculescu 5172
Saturday 14 August 2004 Fatalitate 5571
Friday 13 August 2004 Luminița de la capătul tunelului 5294
Thursday 12 August 2004 Echidistanță 5418
Wednesday 11 August 2004 Stategie Finanțistă 4392
Tuesday 10 August 2004 Program guvernamental 5197
Saturday 07 August 2004 Defecțiune tehnică 5101
Friday 06 August 2004 Unitate de măsură 5449
Thursday 05 August 2004 Cu buzele umflate 5533
Wednesday 04 August 2004 Tehnica De Luptă 4675
Tuesday 03 August 2004 Perspectivă 5460

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru