Ziarul personal Octavian Andronic
26 Mai 2024 - 12:53
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

E greu să caracterizezi în câteva cuvinte o personalitate atât de complexă ca fiul meu, Mădălin Voicu!

-- Mădălina Voicu, mama lui Mădălin

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, February 2004

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Saturday 28 February 2004 Punct de vedere 5678
Friday 27 February 2004 Garda de mediu 5456
Thursday 26 February 2004 Doctrina nationala 4509
Wednesday 25 February 2004 Separația puterilor 5647
Tuesday 24 February 2004 Ofertă irezistibilă 5333
Monday 23 February 2004 Adopție internațională 5552
Saturday 21 February 2004 Alianța siameză 5578
Friday 20 February 2004 Loteria Europeană 4796
Wednesday 18 February 2004 Dilema 5713
Tuesday 17 February 2004 Și viceversa? 4529
Saturday 14 February 2004 Purtătorul de cuvânt 4596
Friday 13 February 2004 Experiment 5603
Thursday 12 February 2004 Semnal clar 5469
Tuesday 10 February 2004 Mâini de ajutor 4578
Monday 09 February 2004 Confuzie 4818
Saturday 07 February 2004 De-a baba oarba 5464
Friday 06 February 2004 Suport legal 5601
Thursday 05 February 2004 Căzut la datorie 4676
Wednesday 04 February 2004 Teatru de păpuși 6847
Tuesday 03 February 2004 Instrumente legale 5422
Monday 02 February 2004 Serbările zăpezii 5709

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru