Ziarul personal Octavian Andronic
22 Apr 2024 - 13:09
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Acoliții premierului trebuie să înțeleagă că spitalele nu au nevoie de medicamente de discotecă sau de pe vremea lui Tudor Vladimirescu!

-- Sorin Oprescu, membru PSD

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, November 2004

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 30 November 2004 Diferență și indiferență 5508
Monday 29 November 2004 Alegeri la mal 5504
Saturday 27 November 2004 Tactică anticorupție 6022
Friday 26 November 2004 Mâna-n foc 5618
Thursday 25 November 2004 Cugetare adâncă 5691
Tuesday 23 November 2004 Bătălie decisivă 4801
Monday 22 November 2004 Moda zilei 5582
Saturday 20 November 2004 Recurs în anulare 5386
Friday 19 November 2004 Enigma 5709
Thursday 18 November 2004 Ajutor de urgență 5571
Wednesday 17 November 2004 Economie de piață 4744
Tuesday 16 November 2004 Argument 5742
Monday 15 November 2004 Pact social 5503
Saturday 13 November 2004 Fabula electorală 5413
Friday 12 November 2004 Baterie electorală 5681
Thursday 11 November 2004 Ținta piept nr. 1 5501
Wednesday 10 November 2004 Pact pre-electoral 5733
Tuesday 09 November 2004 Dale corbilor 5525
Monday 08 November 2004 Potrivire de caracter 5271
Saturday 06 November 2004 Locul tinerilor 5327
Friday 05 November 2004 Slalom umanist 5626
Thursday 04 November 2004 Ciocnire electorală 4717
Wednesday 03 November 2004 Virtuozitate 5499
Tuesday 02 November 2004 Lecția de aritmetică 5619

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru