Ziarul personal Octavian Andronic
22 Iul 2024 - 05:48
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

''Nae Cațavencu este la fel de sensibil ca și președintele Traian Băsescu și plânge la fiecare eveniment delicat''

-- Candidat la testarea pentru capacitate la Liceul ''Marin Preda''

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, June 2003

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Monday 30 June 2003 Ghidul candidatului 5529
Saturday 28 June 2003 Concurenta 4721
Friday 27 June 2003 Victorie la scor 4588
Thursday 26 June 2003 Ierarhie 5791
Wednesday 25 June 2003 Gura pacatosului 5500
Tuesday 24 June 2003 Marota Prezidentiala 5733
Monday 23 June 2003 Traseul restructurarii 5849
Saturday 21 June 2003 Bowling planetar 5862
Friday 20 June 2003 Cinstea cont-eaza 5562
Thursday 19 June 2003 Revelatie 5716
Wednesday 18 June 2003 Drapel largit 5642
Tuesday 17 June 2003 Fapta si rasplata 5738
Saturday 14 June 2003 Declaratie de avere 5708
Friday 13 June 2003 Impresii din biroul oval 5669
Thursday 12 June 2003 Gandul pacatosului 5642
Wednesday 11 June 2003 Cursa pentru Europa 4640
Monday 09 June 2003 Precizie 6031
Saturday 07 June 2003 Separatia purtarilor 5639
Friday 06 June 2003 Esalonul de sacrificiu 5750
Thursday 05 June 2003 Viziune 5901
Wednesday 04 June 2003 Colectionarii 5911
Tuesday 03 June 2003 Arma de distrugere in masa 5936

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru