Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 02:12
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Acoliții premierului trebuie să înțeleagă că spitalele nu au nevoie de medicamente de discotecă sau de pe vremea lui Tudor Vladimirescu!

-- Sorin Oprescu, membru PSD

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, December 2003

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 30 December 2003 Protecția consumatorului 5598
Monday 29 December 2003 Echidistanță constituțională 5616
Saturday 27 December 2003 Traditii 6128
Friday 26 December 2003 Optiuni 6119
Thursday 25 December 2003 Precum in cer 6145
Wednesday 24 December 2003 Pariu cu pariorii 6183
Tuesday 23 December 2003 Ignat cu fata umana 5941
Monday 22 December 2003 Dublu rol 5844
Saturday 20 December 2003 Grecea si legea compensatiei 5790
Friday 19 December 2003 Haltera de milioane 5971
Thursday 18 December 2003 Ca romanul impartial 6183
Wednesday 17 December 2003 Integrare accelerata 6132
Monday 15 December 2003 Dreptul la replica 6680
Saturday 13 December 2003 Protectie sociala 5981
Thursday 11 December 2003 Propunere legislativa 5253
Wednesday 10 December 2003 Strategie 6201
Tuesday 09 December 2003 Darul lui Mos Nicolae 5740
Monday 08 December 2003 Gastronomica 6018
Saturday 06 December 2003 Tractiune inegala 5982
Friday 05 December 2003 Sortii sau soarta 5754
Thursday 04 December 2003 Scuza si mijloacele 5794
Wednesday 03 December 2003 Pagube colaterale 4774
Tuesday 02 December 2003 Perspectiva 6360

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru