Ziarul personal Octavian Andronic
14 Iun 2024 - 06:45
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

"- Ce vrei să te faci când vei fi mare? - Cercetător DANONE!"

-- Gigel, 5 ani

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, April 2002

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Tuesday 30 April 2002 Socoteala lui Cristoiu 5228
Saturday 27 April 2002 Epopeea liberala(5) Catarama-candidat 5524
Friday 26 April 2002 Epopeea liberala (4) La tratament 5711
Thursday 25 April 2002 Epopeea liberala(3) Confirmare 5654
Tuesday 23 April 2002 Epopeea liberala (1) Puncte de vedere 5669
Saturday 20 April 2002 Pax Adrinica 5637
Friday 19 April 2002 Sindromul Basescu 5692
Thursday 18 April 2002 Infiltrarea Euroatlantica 5700
Wednesday 17 April 2002 Legea lui Pascu 5518
Tuesday 16 April 2002 Reinscaunarea lui Temesan 5459
Monday 15 April 2002 Liberalii spun lucruri traznite 5367
Friday 12 April 2002 Pieile rosi si fetele palide 5450
Thursday 11 April 2002 Nedumerire 5412
Wednesday 10 April 2002 Dictatura constitutionala 4401
Tuesday 09 April 2002 Istoria se repeta 5449
Monday 08 April 2002 Separatia parerilor in stat 5323
Saturday 06 April 2002 1, CHIX, 2 5609
Friday 05 April 2002 Modificari 4482
Thursday 04 April 2002 Ultimul vagon 5681
Wednesday 03 April 2002 Podul lui... Dracula! 5502
Tuesday 02 April 2002 Junioarele 5556
Monday 01 April 2002 Tinere talente 5489

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru