Ziarul personal Octavian Andronic
14 Iun 2024 - 06:30
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

M-a sunat Elena Udrea și a țipat la mine la telefon că de ce m-am folosit de numele ei ca să intru în prezidiu?! De ce? Nu am voie, ca deputat, să stau în prezidiu? Poate aici evreii nu au voie în prezidiu, numai arabii!

-- Nati Meir, deputat (fost PRM)

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

ANDOgrafie, November 2002

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>
Data publicatie Titlu editorial Citiri
Saturday 30 November 2002 La degetul mare 5654
Friday 29 November 2002 Slalom urias 5652
Thursday 28 November 2002 Mastile integrarii 5563
Wednesday 27 November 2002 Tinta 5953
Tuesday 26 November 2002 Stare...civila 5752
Monday 25 November 2002 De-a Bush...ilea 5624
Saturday 23 November 2002 Misiune 5811
Friday 22 November 2002 Intre doua... 5492
Thursday 21 November 2002 ...gura pe dinainte 5702
Wednesday 20 November 2002 Ancheta dura 6422
Tuesday 19 November 2002 V.I.P. 5922
Monday 18 November 2002 Pe banda 5905
Saturday 09 November 2002 Productie pe stoc 4645
Friday 08 November 2002 Punct de vedere 5987
Thursday 07 November 2002 Ideal ideologic 4385
Wednesday 06 November 2002 Avertisment 5548
Tuesday 05 November 2002 Metodă 5533
Saturday 02 November 2002 Stabilizarea transporturilor 5232
Friday 01 November 2002 Interview 4660

Schimba in format calendar  |  Imprima color |:| Imprima alb/negru