Ziarul personal Octavian Andronic
18 Mai 2024 - 04:25
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

''Cât de relaxant e să ieși din lumea asta falsă a costumelor și a debitărilor de nonsensuri unde fiecare se simte mai important decât celălalt, nerealizând că ne petrecem viața făcând lucruri inutile''

-- Peter Imre, Corporate Affairs Director, Philipp Morris România

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, September 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Thursday 01 September 2011 Editie: 3353
S.O.S - Ministerul de Externe! 3097
Tuesday 20 September 2011 Editie: 3365
O exigență justificată de chiar reticențele olandeze 2770
Wednesday 21 September 2011 Editie: 3366
M – de la Mediu e valabil și la Muncă! 2754
Thursday 22 September 2011 Editie: 3367
Pisica moartă a fondurilor europene 2741
Friday 23 September 2011 Editie: 3368
Ne-am făcut temele? 2776
Monday 26 September 2011 Editie: 3369
Purceaua "Schengen" - moartă în coteț! 2713
Tuesday 27 September 2011 Editie: 3370
Tembelismul național 2594
Wednesday 28 September 2011 Editie: 3371
Albă ca Zăpada versus Stan și Bran 2704
Thursday 29 September 2011 Editie: 3372
Circul fotbalistic merge înainte 2446
Monday 19 September 2011 Editie: 3364
Perestroika "managementului privat" 2997
Friday 16 September 2011 Editie: 3363
Gaura neagră de sub gazon 2989
Thursday 15 September 2011 Editie: 3362
O vizită "salvată" prin secretomanie 2860
Monday 05 September 2011 Editie: 3354
Recordul lui Băsescu 2975
Tuesday 06 September 2011 Editie: 3355
Week-end la Mamaia 2880
Wednesday 07 September 2011 Editie: 3356
Am întâlnit români fericiți... 2934
Thursday 08 September 2011 Editie: 3357
Orice asemănare e pur întâmplătoare 2939
Friday 09 September 2011 Editie: 3358
Tehnica prin care BCR isi jecmanește clienții prin propria sa incompetență! 3298
Monday 12 September 2011 Editie: 3359
Imnul lui Traian 2900
Tuesday 13 September 2011 Editie: 3360
Virtuțile Satirei 3173
Wednesday 14 September 2011 Editie: 3361
Vizita de lucru a ministrului de Interne 2891
Friday 30 September 2011 Editie: 3373
Capitalul este laș! 2720

Schimba in format calendar  |  Imprima luna