Ziarul personal Octavian Andronic
18 Mai 2024 - 03:21
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

'Lui Băsescu nu-i place oaia!'

-- Dumitru Honciu, fost șef al protocolului prezidențial

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, August 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Wednesday 03 August 2011 Editie: 3333
Scheletele din debaralele poliției și parchetului 2931
Friday 19 August 2011 Editie: 3344
Dikta-tour-ul Elenei Udrea 3008
Monday 22 August 2011 Editie: 3345
Băsescu, aurul și canadienii 3042
Tuesday 23 August 2011 Editie: 3346
Buclucul alegerilor parțiale 2861
Wednesday 24 August 2011 Editie: 3347
Rețeta lui Băsescu pentru 2012 2839
Thursday 25 August 2011 Editie: 3348
DNA-ul din New York și DSK 2837
Friday 26 August 2011 Editie: 3349
Perspectiva luminoasă a democrației libiene 2855
Monday 29 August 2011 Editie: 3350
Alegeri - ca la supermarket sau ca la chioșc? 2805
Tuesday 30 August 2011 Editie: 3351
Neamprostia ca rang nobiliar 3233
Thursday 18 August 2011 Editie: 3343
Sentimentalismul istoricului Neagu Djuvara 2873
Wednesday 17 August 2011 Editie: 3342
"Incoruptibilii" cu patru picioare- scoși la pensie! 2881
Thursday 04 August 2011 Editie: 3334
Angajații statului – mai egali decât alții… 3108
Friday 05 August 2011 Editie: 3335
O societate cu handicap 2940
Monday 08 August 2011 Editie: 3336
Cseke și-a dat demisia: să fie sănătos! 2740
Tuesday 09 August 2011 Editie: 3337
Între FMI și FNI 2865
Wednesday 10 August 2011 Editie: 3338
O țară de suplinitori? 2948
Thursday 11 August 2011 Editie: 3339
Prețul "multiculturalismului" 2966
Friday 12 August 2011 Editie: 3340
Efectul "Singureni" 2852
Tuesday 16 August 2011 Editie: 3341
O vizită mult prea întârziată 3137
Wednesday 31 August 2011 Editie: 3352
Tehnologia șpăgii 2845

Schimba in format calendar  |  Imprima luna