Ziarul personal Octavian Andronic
24 Mai 2024 - 23:40
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

O carte bună este ca o mâncărime - nu te poți abține să nu ajungi la ea!

-- Laura Bush

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, January 2011

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Tuesday 04 January 2011 Editie: 3200
Criza românească 3446
Friday 28 January 2011 Editie: 3216
Cacealmaua benzinei 3385
Wednesday 26 January 2011 Editie: 3214
De la "sistemul ticăloșit" la "statul ticălos" 3538
Thursday 27 January 2011 Editie: 3215
Un proiect solid: alianța PSD-PNL 3356
Tuesday 25 January 2011 Editie: 3213
Calculele recalculării recalculărilor 3528
Monday 24 January 2011 Editie: 3212
Pensionarii militari: șah-mat la Guvern? 3510
Friday 21 January 2011 Editie: 3211
Generalul armatei de contabili proști 3331
Thursday 20 January 2011 Editie: 3210
Dulăi și căței comunitari 3442
Wednesday 19 January 2011 Editie: 3209
Protestul automobiliștilor 4016
Tuesday 18 January 2011 Editie: 3208
Grija față de om 3608
Monday 17 January 2011 Editie: 3207
Pensia sau viața! 3878
Friday 14 January 2011 Editie: 3206
O rusine națională 56607
Thursday 13 January 2011 Editie: 3205
Jos masca! 3299
Tuesday 11 January 2011 Editie: 3204
La stânga – sau la dreapta’mprejur! 3327
Monday 10 January 2011 Editie: 3203
Revolta în genunchi 3381
Friday 07 January 2011 Editie: 3203
Căruța "certificatului energetic" – înaintea "boilor" legiuitori 3458
Thursday 06 January 2011 Editie: 3202
Modelul "Kosovo" 3654
Wednesday 05 January 2011 Editie: 3201
Modernizarea statului în coloană, pe șosea... 3300
Monday 31 January 2011 Editie: 3217
După 20 de ani... 3419

Schimba in format calendar  |  Imprima luna