Ziarul personal Octavian Andronic
14 Iul 2024 - 01:51
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Și-și!

-- Adrian Năstase, răspunzând la întrebare: "Demisie sau demitere?"

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, September 2010

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Wednesday 01 September 2010 Editie: 3114
Retragerea lui Hrebenciuc 2464
Friday 17 September 2010 Editie: 3127
Încrederea în biserică 2339
Monday 20 September 2010 Editie: 3128
Vânătoarea de vrăjitoare 2409
Tuesday 21 September 2010 Editie: 3129
Elegie pentru un polițist 2509
Wednesday 22 September 2010 Editie: 3130
Mașina sau bicicleta? 2639
Thursday 23 September 2010 Editie: 3131
Roberta Pristanda și "dăscălimea" 2311
Friday 24 September 2010 Editie: 3132
Civilizația protestului 2260
Monday 27 September 2010 Editie: 3133
Jocul "de-a suspendarea" ... 2427
Tuesday 28 September 2010 Editie: 3134
Sacrificarea lui Blaga 2396
Wednesday 29 September 2010 Editie: 3135
Victoria "partidei" locale! 2428
Thursday 16 September 2010 Editie: 3126
Bonnie&Clyde de România 2422
Wednesday 15 September 2010 Editie: 3125
"Colecționarul" Vîntu 2550
Tuesday 14 September 2010 Editie: 3124
Dictatorul de minciuni 2673
Thursday 02 September 2010 Editie: 3115
Povești electorale: Sebastian în Țara Min(ci)unilor 2169
Friday 03 September 2010 Editie: 3116
Șansa ratată a Guvernului Boc 2501
Monday 06 September 2010 Editie: 3117
Guvernul Boc V. Punct și de la capăt? 2333
Tuesday 07 September 2010 Editie: 3118
Remanierea: un triumf al baronilor locali? 2316
Wednesday 08 September 2010 Editie: 3119
Tripla alianță: politicieni – magistrați – interlopi! 2461
Thursday 09 September 2010 Editie: 3120
Cine încasează drepturile de autor pentru diversiunea "drepturilor de autor"? 2549
Friday 10 September 2010 Editie: 3121
Bate Vântu dinspre Cotroceni? 2473
Saturday 11 September 2010 Editie: 3122
Dictatura bancară și revoluția debitorilor 2485
Monday 13 September 2010 Editie: 3123
Criza țigănească 2421
Thursday 30 September 2010 Editie: 3136
Proștii sub clar de lună 2418

Schimba in format calendar  |  Imprima luna