Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 03:46
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Deocamdată îi oferim dânsului. Vrem să știm dacă doresc cei de acolo. Vom vedea câți doresc.

-- Octav Cozmâncă despre locurile pe listele de parlamentari oferite Președinției

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, May 2010

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Monday 03 May 2010 Editie: 3032
Pro și Contra "Roșia Montană" 2964
Saturday 29 May 2010 Editie: 3044
POW WOW 2010 - pariul Americii cu turismul 3431
Friday 28 May 2010 Editie: 3043
Români, vi s-a pregătit ceva: călușul constitutional! 2927
Thursday 27 May 2010 Editie: 3042
Despre solidaritatea strângerii curelei... 2785
Friday 14 May 2010 Editie: 3041
Deficitul de sinceritate 2818
Thursday 13 May 2010 Editie: 3040
Parada populismului grețos 2980
Wednesday 12 May 2010 Editie: 3039
Asumarea (i)responsabilității 3321
Tuesday 11 May 2010 Editie: 3038
Apelul la Solidaritate 3219
Monday 10 May 2010 Editie: 3037
"Rămâneți pe locurile voastre!" 2990
Friday 07 May 2010 Editie: 3036
Eu când zic "NU", e "DA" ... 2905
Thursday 06 May 2010 Editie: 3035
Sindromul Q7 3075
Wednesday 05 May 2010 Editie: 3034
Mircică, fă-te că mărturisești! 3410
Tuesday 04 May 2010 Editie: 3033
Arca lui Oprea 2902
Monday 31 May 2010 Editie: 3045
Statul și căpușa politică 2661

Schimba in format calendar  |  Imprima luna