Ziarul personal Octavian Andronic
22 Apr 2024 - 13:15
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

''Au auzit de legea care s-a dat în vigoare și le e teamă să se mai întoarcă acasă!''

-- Mamă de căpșunari din Spania

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, March 2010

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Monday 01 March 2010 Editie: 2988
Ciocu' mic, domn' Geoană! 3502
Tuesday 16 March 2010 Editie: 3001
Un paradox: în România se moare (și) de prea multă muncă! 2969
Thursday 18 March 2010 Editie: 3003
Lege și Tocmeală 3032
Friday 19 March 2010 Editie: 3004
Istoria "independenței" se repetă 3099
Monday 22 March 2010 Editie: 3005
Dezbatere aprinsă la TVR 3474
Tuesday 23 March 2010 Editie: 3006
Mită plus TVA 2707
Wednesday 24 March 2010 Editie: 3007
Hemofilia pesedistă 3073
Thursday 25 March 2010 Editie: 3008
Decimarea ființei umane 3117
Friday 26 March 2010 Editie: 3009
Emil și Porsche 2897
Monday 29 March 2010 Editie: 3010
Armata "low cost" 2976
Tuesday 30 March 2010 Editie: 3011
Resemnarea națională 3329
Monday 15 March 2010 Editie: 3000
Un caz de incompatibilitate 2788
Wednesday 17 March 2010 Editie: 3002
Reforma locativă: două Camere contra garsonieră … 3059
Saturday 13 March 2010 Editie: 2999
Năstase reales 2863
Tuesday 02 March 2010 Editie: 2989
Ideologia regretului după funcțiile pierdute 2849
Wednesday 03 March 2010 Editie: 2990
Contrabanda dăunează grav bugetului 2864
Thursday 04 March 2010 Editie: 2991
"Băieții deștepți" ai austerității bugetare 2962
Friday 05 March 2010 Editie: 2992
La aniversare 2641
Saturday 06 March 2010 Editie: 2993
Republica Mafiotă Craiova 2939
Monday 08 March 2010 Editie: 2994
Antonescu a trecut "Prutul" liberal 2667
Tuesday 09 March 2010 Editie: 2995
Stabilitate și reformă de partid 2850
Wednesday 10 March 2010 Editie: 2996
Efectul "Cataramă" 2892
Thursday 11 March 2010 Editie: 2997
Ciolanul - scaun ! 2970
Friday 12 March 2010 Editie: 2998
Taxa pe ineficiență și indiferență 2885
Wednesday 31 March 2010 Editie: 3012
Cum se poate face o autostradă dintr-un abuz 4650

Schimba in format calendar  |  Imprima luna