Ziarul personal Octavian Andronic
23 Iul 2024 - 12:10
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Sunt sigur că aveți multe talente și multe lucruri de transmis. Dar ar trebui să le faceți în limba engleză.

-- Rutger Hauer - actor

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, September 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Tuesday 01 September 2009 Editie: 2849
Cum să scăpăm de dl Pușcaș? 2544
Tuesday 29 September 2009 Editie: 2865
Boc își arată mușchii! Prima remaniere din guvernul Coaliției! 2181
Monday 28 September 2009 Editie: 2864
Se mută Parlamentul într-o garsonieră? 2241
Friday 25 September 2009 Editie: 2863
Datoria externă și îndatorarea internă 2958
Thursday 24 September 2009 Editie: 2862
"Droguri, sex și bani" - o producție a studiourilor de la Cotroceni 2546
Wednesday 23 September 2009 Editie: 2861
De ce îl susține Iliescu pe Geoană 2630
Tuesday 22 September 2009 Editie: 2860
Cozmâncă: un aparatchik fără aparat! 2497
Monday 21 September 2009 Editie: 2859
Ce are comandantul Gherghina cu directoarea TAROM 2657
Monday 14 September 2009 Editie: 2858
Premieră națională: un președinte pus la colț! 2488
Friday 11 September 2009 Editie: 2857
Da' cu INA ce-ai avut? 3180
Thursday 10 September 2009 Editie: 2856
Derby-ul independenților 2589
Wednesday 09 September 2009 Editie: 2855
Lunga agonie țărănistă 2575
Tuesday 08 September 2009 Editie: 2854
Fantoma Macovei revine... 2494
Monday 07 September 2009 Editie: 2853
Cronica unei remanieri neanunțate 2599
Friday 04 September 2009 Editie: 2852
Abdicarea prințului Duda 2654
Thursday 03 September 2009 Editie: 2851
Mi(ni)sterele electorale 2584
Wednesday 02 September 2009 Editie: 2850
Grevă în robă 2542
Wednesday 30 September 2009 Editie: 2866
Cacealmaua lui Boc 2339

Schimba in format calendar  |  Imprima luna