Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 13:04
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

'Nu vă lăsați păcăliți ca, după șase ore de școală să veniți acasă patru ore, să vă faceți temele, ca apoi să vă întrebați unde v-a trecut copilăria?'

-- Traian Băsescu către elevi

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, March 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Monday 16 March 2009 Editie: 2454
Alma-Roberta și preștișorul de aur 2855
Wednesday 18 March 2009 Editie: 2456
Criza vs Anticriză: KO tehnic! 3031
Thursday 19 March 2009 Editie: 2457
Criza de la Izvorani 2919
Friday 20 March 2009 Editie: 2458
Învățăturile lui Traian către fiica sa Elena (stenogramă) 3109
Saturday 21 March 2009 Editie: 2459
Fabrica de diplome 2976
Tuesday 24 March 2009 Editie: 2461
Cine-a pierdut și cine-a câștigat? 2660
Monday 23 March 2009 Editie: 2460
Eșecul politicii de gașcă 2620
Wednesday 25 March 2009 Editie: 2462
"E o floare, e un Crin - liberalul cel mai fin" 3114
Thursday 26 March 2009 Editie: 2463
Blestemul lui "Doi și un sfert" lovește în... Băneasa! 3095
Friday 27 March 2009 Editie: 2464
Demonizarea lui Dom' Puiu 3751
Saturday 28 March 2009 Editie: 2465
Clasa muncitoare merge în paradis? 3340
Monday 30 March 2009 Editie: 2466
Plasa lui Vanghelie 3312
Tuesday 17 March 2009 Editie: 2455
O superproducție PD-L - PSD: "Titanic.Ro!" 2924
Saturday 14 March 2009 Editie: 2454
Ultimul pe listă: Dan Voinea 2385
Monday 02 March 2009 Editie: 2443
E groasă, doamnă judecător Grosu! 2786
Tuesday 03 March 2009 Editie: 2444
Jurământul de credință față de unchiul Emil 2541
Wednesday 04 March 2009 Editie: 2445
Triumful mitocăniei naționale 2491
Thursday 05 March 2009 Editie: 2446
Spor la leafă, români! 2636
Friday 06 March 2009 Editie: 2447
Spionii lui pește... 2510
Saturday 07 March 2009 Editie: 2448
Un Interlop la Curtea Regelui Boc 2683
Monday 09 March 2009 Editie: 2449
Acționarul majoritar își transferă capitalul de la firma CĂLIN S.A la firma CRIN SRL 2610
Tuesday 10 March 2009 Editie: 2450
Uteciștii de ieri și europarlamentarii de mâine 2464
Wednesday 11 March 2009 Editie: 2451
Obsesiile liderului spiritual al românilor 2723
Thursday 12 March 2009 Editie: 2452
Dezmățul bugetar și "pericolul" FMI 2481
Friday 13 March 2009 Editie: 2453
Cancerul generalizat al corupției 2522
Tuesday 31 March 2009 Editie: 2467
Nu DGIPI, ci DNA ar trebui desființat! 3143

Schimba in format calendar  |  Imprima luna