Ziarul personal Octavian Andronic
24 Iun 2024 - 23:32
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Până acum am învățat trei cuvinte românești: lapte bătut, ciorbă de burtă; pe al treilea nici nu îndrăznesc să-l scriu...

-- Bayer Zsolt, ziarist maghiar cu interdicție de a intra în România

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, October 2009

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Tuesday 13 October 2009 Editie: 2875
De ce trag clopotul, Traiane? 2565
Saturday 17 October 2009 Editie: 2879
"Capul lui Boc vrem!" 2719
Monday 19 October 2009 Editie: 2880
"Guvernul politic" - din cinci pași 2548
Wednesday 21 October 2009 Editie: 2882
"Fiul lui Papa" are bugetul mic (după remunerație....) 2510
Thursday 22 October 2009 Editie: 2883
Bătălia pentru locul 2! 2729
Friday 23 October 2009 Editie: 2884
"Războiul rece" româno-român 2531
Monday 26 October 2009 Editie: 2885
Generalii armatei de ațe, mingi și tomberoane! 2633
Tuesday 27 October 2009 Editie: 2886
Referendum? D.A.! 2680
Wednesday 28 October 2009 Editie: 2887
Marea trădare națională 2293
Thursday 29 October 2009 Editie: 2888
Ce mai face Boc? 2251
Friday 30 October 2009 Editie: 2889
Foloasele politice ale crizei de guvernare 2340
Tuesday 20 October 2009 Editie: 2881
Avem o "șansă" negativă pentru un Comisar european 2623
Monday 12 October 2009 Editie: 2874
(E)Moțiunea de cenzură 2327
Friday 09 October 2009 Editie: 2873
Asumarea iresponsabilității 2738
Friday 16 October 2009 Editie: 2878
Exerciții de democrație 2925
Thursday 15 October 2009 Editie: 2877
Săriți, hoții! 2843
Wednesday 14 October 2009 Editie: 2876
Guvernul BOC a facut "POC"! 2454
Thursday 01 October 2009 Editie: 2866
Cacealmaua lui Boc 2391
Friday 02 October 2009 Editie: 2867
O ieșire logică din criză: guvernul monocolor Boc 2 2617
Saturday 03 October 2009 Editie: 2868
O mitocănie 2863
Monday 05 October 2009 Editie: 2869
Guvernul provizoriu 2783
Tuesday 06 October 2009 Editie: 2870
De ce ar trebui „remaniat” Lificiu? 2587
Wednesday 07 October 2009 Editie: 2871
Lansarea candidaților în spațiul electoral 2802
Thursday 08 October 2009 Editie: 2872
Ședință grea de Guvern 2640
Saturday 31 October 2009 Editie: 2890
Isărescu: eternul "premier de avarie"? 2521

Schimba in format calendar  |  Imprima luna