Ziarul personal Octavian Andronic
24 Mai 2024 - 22:06
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

Vor să mă aresteze pentru că am vândut niște vaci cu reumatism!

-- Ioan Mureșan, fost ministru al Agriculturii

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, February 2007

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Thursday 01 February 2007 Editie: 1880
Pasul înapoi 2416
Friday 16 February 2007 Editie: 1885
Meci nul! 2448
Saturday 17 February 2007 Editie: 1885
Fumigena lui Boc 2308
Monday 19 February 2007 Editie: 1886
Rezoluția infailibilă 2396
Tuesday 20 February 2007 Editie: 1887
Cât de potrivit va fi Cioroianu ca ministru de externe? 2278
Wednesday 21 February 2007 Editie: 1887
Spovedaniile publice ale președintelui 2260
Thursday 22 February 2007 Editie: 1888
Sistemul cusut cu ață albă/neagră 2352
Friday 23 February 2007 Editie: 1889
Apelul Fundației AlegRO 2528
Saturday 24 February 2007 Editie: 1889
In(expriența) ca criteriu 2249
Monday 26 February 2007 Editie: 1890
Restituirea proprietăților abuziv restituite 2379
Tuesday 27 February 2007 Editie: 1891
Ascensiunea lui Arturo Vanghelie mai poate fi oprită? 2255
Thursday 15 February 2007 Editie: 1884
Cartea din mâneca conservatorilor 2303
Wednesday 14 February 2007 Editie: 1883
Blestemul 'Macovei' 3053
Friday 02 February 2007 Editie: 1881
Șmen la nivel înalt 2293
Saturday 03 February 2007 Editie: 1881
Spionii lui Pește 2573
Monday 05 February 2007 Editie: 1881
Au spurcat meseria... 2556
Tuesday 06 February 2007 Editie: 1881
Caftul național 2387
Wednesday 07 February 2007 Editie: 1881
Recunoașterea tacticii imorale 2240
Thursday 08 February 2007 Editie: 1881
Arheologul național 2633
Friday 09 February 2007 Editie: 1882
Anticiparea anticipatelor 2506
Saturday 10 February 2007 Editie: 1882
Rețeta magică 2350
Monday 12 February 2007 Editie: 1882
Sărmanul Mihai-Liniuță-Răzvan 2414
Tuesday 13 February 2007 Editie: 1883
Marți, 13... 2369
Wednesday 28 February 2007 Editie: 1891
Logica complicată a jurnalismului 2377

Schimba in format calendar  |  Imprima luna