Ziarul personal Octavian Andronic
13 Apr 2024 - 02:24
Home Punctul pe Y ANDOgrafia zilei Foto EXPO

Ultimele postări pentru: 
> Punctul pe Y
> ANDOgrafia zilei
(dată curentă)

EXPOZIȚII 

ANDO - 100% Centenar

 



Nou !!! 

Inedit 

Gura lumii 

Meandrele concretului 

"De ce nu m-am făcut ministru, mă privește. Aș fi putut să fiu, dar am hotărât să nu fiu!"

-- Dan Voiculescu, președintele PUR

Sectiune diverse... 
Adauga o opinie

Cautare ZP 

Punctul pe Y, April 2002

<<  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec      >>

Data publicatie Nr Editie Titlu editorial Citiri
Monday 01 April 2002 Editie: 587
Palmierii lui Mazăre 2192
Tuesday 16 April 2002 Editie: 600
Cu Fresforsu' înainte! 2920
Wednesday 17 April 2002 Editie: 601
(I)responsabilitatea ministerială 2288
Thursday 18 April 2002 Editie: 602
Reesalonarea:un nou fixing? 2392
Friday 19 April 2002 Editie: 603
Privatizarea și folclorul 2295
Saturday 20 April 2002 Editie: 604
Avocații - parlamentari 2208
Monday 22 April 2002 Editie: 605
Parastasul speranțelor 2169
Tuesday 23 April 2002 Editie: 606
Testul căpșunilor 2291
Thursday 25 April 2002 Editie: 608
Paradoxul Caragiale 2211
Friday 26 April 2002 Editie: 609
Fiecare om cu norocul lui 2336
Saturday 27 April 2002 Editie: 610
Intrăm în Guiness Book! 2186
Monday 15 April 2002 Editie: 599
Instituționaliazarea corupției 2451
Saturday 13 April 2002 Editie: 598
Cui îi este frică de Răzvan Ungureanu? 2330
Tuesday 02 April 2002 Editie: 588
Păcăleli, păcăleli! 2234
Wednesday 03 April 2002 Editie: 589
Grija de Steaua 2272
Thursday 04 April 2002 Editie: 590
O țară e ca un SRL 2160
Friday 05 April 2002 Editie: 591
Prețul păcii 2201
Saturday 06 April 2002 Editie: 592
Mugur Isărescu vrea să transforme miliardarii în milionari! 2424
Monday 08 April 2002 Editie: 593
Vocea răgușită a Opoziției 3208
Tuesday 09 April 2002 Editie: 594
Economia de piață în telefonia mobilă 2681
Wednesday 10 April 2002 Editie: 595
A doua plecare a lui Petru Dumitriu 3621
Thursday 11 April 2002 Editie: 596
Proiectilul viu anti-aerian! 2375
Friday 12 April 2002 Editie: 597
Dilema liberală 2216
Tuesday 30 April 2002 Editie: 612
Puntea 2295

Schimba in format calendar  |  Imprima luna