ANDOgrafie, December 2007

Titlu: Funeralii...omagiale Data: Saturday 29 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Funeralii...omagiale / Saturday 29 December 2007

Titlu: Lecția de pedagogie Data: Friday 28 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Lecția de pedagogie / Friday 28 December 2007

Titlu: Reflecție prezidențială Data: Thursday 27 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Reflecție prezidențială / Thursday 27 December 2007

Titlu: Urări tradiționale Data: Saturday 22 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Urări tradiționale / Saturday 22 December 2007

Titlu: Subalternul Stolo Data: Friday 21 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Subalternul Stolo / Friday 21 December 2007

Titlu: Fuziune prin absorbție Data: Thursday 20 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Fuziune prin absorbție / Thursday 20 December 2007

Titlu: Buturuga mică Data: Wednesday 19 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Buturuga mică / Wednesday 19 December 2007

Titlu: Prezidiu democrat Data: Tuesday 18 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Prezidiu democrat / Tuesday 18 December 2007

Titlu: Învățăturile lui Traian Data: Monday 17 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Învățăturile lui Traian / Monday 17 December 2007

Titlu: Baschetbalista de la PARCHET Data: Saturday 15 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Baschetbalista de la PARCHET / Saturday 15 December 2007

Titlu: Prezidentul și tâlharii Data: Friday 14 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Prezidentul și tâlharii / Friday 14 December 2007

Titlu: Terminatorul justiției Data: Thursday 13 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Terminatorul justiției / Thursday 13 December 2007

Titlu: Șmenul lui Chiuariu Data: Wednesday 12 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Șmenul lui Chiuariu / Wednesday 12 December 2007

Titlu: Regizorul Data: Tuesday 11 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Regizorul / Tuesday 11 December 2007

Titlu: Consecvență Data: Monday 10 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Consecvență / Monday 10 December 2007

Titlu: Consimțământ Data: Saturday 08 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Consimțământ / Saturday 08 December 2007

Titlu: Dilemă filială Data: Friday 07 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Dilemă filială / Friday 07 December 2007

Titlu: Moașa prezidențială Data: Thursday 06 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Moașa prezidențială / Thursday 06 December 2007

Titlu: Fa(Bulă) Data: Wednesday 05 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Fa(Bulă) / Wednesday 05 December 2007

Titlu: Ce e-n Gușă și-n căpușă! Data: Tuesday 04 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Ce e-n Gușă și-n căpușă! / Tuesday 04 December 2007

Titlu: Staff democrat Data: Monday 03 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Staff democrat / Monday 03 December 2007

Titlu: Dr. Traian și pacienții Data: Saturday 01 December 2007
ANDOgrafia Zilei - Dr. Traian și pacienții / Saturday 01 December 2007